1/12 udziału w nieruchomości - Zakręt, gm. Wiązowna

Zakręt gm. Wiązowna
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Środa, 22 Kwiecień, 2026  15:36
15 100 zł
2157 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:7 m2
  • Rodzaj działki:Rolna
  • Sprzedaż:Bez pośredników

Opis oferty

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1225/2024 syndyk masy upadłości sprzeda:

a) udział w wysokości 1/12 części w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną o numerze 157, o powierzchni 0,1100 ha, znajdującej się w obrębie 0026 Zakręt, w gminie Wiązowna, powiecie otwockim, województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WA1O/00053905/6 za cenę nie niższą niż 500,00 zł (słownie: pięćset złotych),

b) udział w wysokości 1/12 części w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną o numerze 176, o powierzchni 0,6700 ha, znajdującej się w obrębie 0026 Zakręt, w gminie Wiązowna, powiecie otwockim, województwie mazowieckim, dla której Sąd Rejonowy w Otwocku IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr WA1O/00039677/4 za cenę nie niższą niż 14.600,00 zł (słownie: czternaście tysięcy sześćset złotych).

Tj. łączna minimalna cena przedmiotów konkursu ofert wynosi 15.100,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy sto złotych).

Oferty w formie pisemnej należy składać do dnia 12 lutego 2026 roku.

Wymagane wadium w wysokości 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych).

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi dnia 16 lutego 2026 roku o godzinie 14:30.

Regulamin konkursu ofert oraz operat szacunkowy udostępnione do wglądu w Kancelarii Wspólnicy. Malecha Krzemiński Noga – al. J. Ch. Szucha 8 II p., 00 – 582 Warszawa, w godz. 9:00 – 17:00 lub poprzez formularz kontaktowy, lub pod nr. telefonu zawartym w formularzu ogłoszenia.